Voor algemene vragen kunt u mailen naar info@vestingvalelburg.nl Voor vragen of contact met één van de bestuursleden, of met één van de werkgroepleden, raadpleegt u dan onderstaand overzicht.


Bestuur

Hans Smit - voorzitter Eekterweg 49 - 8097 PC - Oosterwolde - tel. 0525-621991 / 06-20434779 - hsmit@solcon.nl

Ursula Groen - penningmeester Kersenkampstraat 11 - 8081 BR - Elburg - tel. 0525-684840 / 06-27137576 - ursulagroen@gmail.com

Wilma Kraan - secretaris Hellenbeekstraat 94 - 8081 HZ - Elburg - tel. 06-10106439 - w.kraan@hotmail.com

Willem Bultman - adviseur Bovenstraatweg 17a - 8096 PC - Oldebroek - tel. 0525-632388 / 06-31192232 - atelierwillem@gmail.com

Werkgroep Beeldend, Mode en Locaties

Anne van Dorp tel. 0525-621880 / 06-11415080 - anne.dorp@hotmail.com

Janny Santema tel. 0525-683141 / 06-41685917 - janny.santema@gmail.com

Paula de Ruiter tel. 0525-621602 / 06-25253784 - pfderuiter@gmail.com

Werkgroep Muziek en Dichtkunst

Geessien Hutten-van Rooijen tel. 06-51878341 - geessienh@gmail.com

Ewoud Gosker tel. 0525- 656748 / 06-18575855 - egosker@hotmail.com

Werkgroep Educatie

Marlies v.d. Veer tel. 0525-632136  /06-41233399 - marliesveer@kpnplanet.nl

Paula de Ruiter tel. 0525-621602 / 06-25253784 - pfderuiter@gmail.com

Willem Bultman tel. 0525-632388 / 06-31192232 - atelierwillem@gmail.com

Werkgroep Vrijwilligers en Logistiek

Jannie Nummerdor tel. 0525-681010 / 06-27548364 - jannieng@kpnmail.nl

Marie-Paule Oldebroek tel. 0525-683645 / 06-40587299 - mariepaule99@gmail.com

Werkgroep PR, Communicatie, Marketing en Sponsoring

Lusine Grigoryan tel. 06-23288923 - lusin@lusin.nl

Frans Sellies tel. 06-81039354 - f.sellies@kpnmail.nl

Esther Visser-den Hertog tel. 038-3379696 - esthervisserwoordenbeeld@gmail.com

Willem Bultman tel. 0525-632388 / 06-31192232 - atelierwillem@gmail.com

Marijke Stouwdam tel. 0525-632526 / 06-15654544 - familiestouwdam@hotmail.nl